http://www.bomi-remonty.com.pl/
Kontakt
BOMI

Kompleksowe Usługi Remontowe


Os. Oświecenia 27/47
31-636 Kraków

tel.: +48 692 418 048
mail:
bomi@bomi-remonty.plWspółpraca

Nasze prace remontowe wykonujemy na znanych i sprawdzonych markach, dlatego współpracujemy z firmami związanymi z naszą branżą. To niezawodni partnerzy, dzięki którym możliwe jest realizowanie nawet najbardziej rozbudowanych projektów.

Jeśli więc szukają Państwo firmy, która do remontu mieszkania lub biura podejdzie w pełni kompleksowo, zachęcamy do kontaktu z BOMI.


 

Hoff

http://www.salonyhoff.pl

HOFF - Sprzedaż materiałów wykończeniowych, w tym płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek, podłóg, drzwi i farb.

 

MAX -FLIZ

www.max-fliz.com.plMax-Fliz - największy w Małopolsce salon wyposażenia wnętrz łazienek, kuchni i salonów. Oświetlenie, meble, niezwykły design i tysiące inspiracji.

 

 

KAMIR 
Sp. z o.o.

 

www.kamir.krakow.pl
 

Firma handlowa KAMIR Centrum Hydroizolacji i Ceramiki należy do grona najdłużej działających firm obecnych na rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych. To partner, z którym możliwe jest wybudowanie każdego domu.

              Flügger

www.flugger.pl

    

Realizując zlecenia korzystamy z produktów znanej i cenionej firmy Flügger. To farby, lakiery i inne środki do pielęgnacji drewna, jak również kleje, oleje czy narzędzia malarskie. Produkty tej marki to stuprocentowa gwarancja uzyskania trwałego i w pełni satysfakcjonującego rezultatu.


Malarstwo Artystyczne Ścienne - malujemy przede wszystkim w przedszkolach i szkołach, ale również w szpitalach i innych placówkach medycznych. Dodajemy życia pokojom dziecięcym, nanosząc na ściany motywy bajkowe i inne, aby dzieci były radosne, zdrowe i tryskały humorem.

W ofercie firmy znajduje się również coś dla dorosłych. Malujemy na ścianach motywy o różnorodnej tematyce, jak również niebanalne obrazy. Pozwala to stworzyć w mieszkaniu lub biurze niepowtarzalny klimat.
Tworzenie stron internetowych JELLINEK studio