http://www.bomi-remonty.com.pl/
Kontakt
BOMI

Kompleksowe Usługi Remontowe


Os. Oświecenia 27/47
31-636 Kraków

tel.: +48 692 418 048
mail:
bomi@bomi-remonty.plO firmie

Przedsiębiorstwo BOMI istnieje na rynku od 1996 roku. Od tego czasu świadczy nieprzerwanie usługi remontowe na terenie Krakowa i okolic.

Doskonale rozumiemy potrzeby współczesnych konsumentów oraz oczekiwania w zakresie prowadzonych prac w zakresie przemiany wnętrz. Zapewniamy profesjonalne i rzetelne doradztwo oparte na bogatej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Każda realizacja niesie ze sobą nową wiedzę i stanowi wyzwanie, z którego umiejętnie czerpiemy naukę na przyszłość. Solidne podstawy, na których zbudowaliśmy naszą firmę, to profesjonalizm, terminowość oraz zaangażowanie. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać powierzone nam zadania w sposób, gwarantujący pełne zadowolenie z efektu końcowego. Przeprowadzimy dla Państwa kompleksowe remonty mieszkań i biur, doradzimy w zakresie układu wnętrz, doboru materiałów, stylizacji wnętrza. Przeprowadzimy bezpiecznie przez ten trudny okres począwszy od projektu, poprzez zakup materiałów, kończąc na realizacji.

Dysponujemy wysokiej jakości, nowoczesnym sprzętem (m.in.: do cięcia i fazowania płytek na mokro, umożliwiającym wyeliminowanie listew plastykowych, co poprawi estetykę Twoich wnętrz). Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów. Odnawiamy i aranżujemy mieszkania, przestrzenie komercyjne, pomieszczenia biurowe oraz wnętrza obiektów użyteczności publicznej. Gwarantujemy pełne zadowolenie oraz satysfakcję realizowanych usług remontowych, a na ewentualne pytania związane z profilem działalności firmy BOMI chętnie odpowiemy.

Podczas wykonania remontów charakteryzujemy się:

  • dotrzymywaniem ustalonych terminów
  • rzetelnym wykonywaniem zleceń
  • fachowym doradztwem
  • profesjonalnym i indywidualnym podejściem
  • kreatywnością i stosowaniem nowatorskich rozwiązań
  • najwyższymi kompetencjami
  • wieloletnim doświadczeniem
  • wysoką jakością świadczonych usług
Zapraszamy do współpracy!

 


        

Tworzenie stron internetowych JELLINEK studio